Danışmanlık Hizmetlerimiz

E-Ticaret Danışmanlığı
İşletmelerin dijital dünyada başarılı bir şekilde var olmalarına ve online satışlarını artırmalarına yardımcı olan uzman tavsiyeler sunan bir hizmettir. İşletmelerin mevcut durumunu değerlendirerek hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak özel stratejiler geliştirilir. Hizmet detayları şu şekildedir:

E-Ticaret Yönetimi, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret Eğitimleri.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Markaların kurumsal kimliklerini sosyal medya platformunda doğru olarak yansıtabilmeleri, ürün ve hizmetlerini doğru hedef kitlelerine ulaştırabilmeleri marka bilinirliklerini arttırıp hedef kitlelerini genişletmek amacı taşıyan bir hizmettir. Hizmet detayları şu şekildedir:

Girişim Danışmanlığı
Girişimcinin amacı doğrultusunda onu bütçe, planlama ve yönetim gibi konularda doğru olarak yönlendirmek ve fizibilite ve iş planını hazırlama ve strateji planlama hizmetidir. Hizmet detayları şu şekildedir:

Şirketlere Özel Konsept Kutu Oyunu ve Oyunlaştırma

Oyunlaştırma (gamification), Oyun tasarımı prensiplerini, oyun mekaniğini ve oyun unsurlarını farklı alanlara uygulayarak, kullanıcılara oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyen bir yaklaşımdır. Bu yaklaşım, kullanıcıların ilgisini çekmek, katılımını arttırmak, öğrenme sürecini eğlenceli hale getirmek ve istenilen davranışları teşvik etmek amacıyla kullanılır.

Oyunlaştırma, birçok alanda uygulanabilir. Örneğin, eğitimde, öğrencilerin daha etkili öğrenmelerini sağlamak için kullanılabilir. Sağlık sektöründe, hastaların tedavi süreçlerine daha aktif katılmaları ve tedaviye uyumlarını arttırmak için kullanılabilir. Pazarlama alanında, müşteri sadakatini arttırmak için kullanılabilir. Oyunlaştırma hizmeti bu zemindedir. Bu bağlamda bu hizmetin detayları şu şekildedir. İlgili konuya göre kutu oyunu için; oyun kurgusu, tasarım ve üretim faaliyetleri, Kutu oyunu formatında eğitici simülasyonların kurgusu, tasarımı ve üretimi, İnteraktif programlar, Oyunlaştırma Eğitimleri.